Zlaté medaile z mistrovství světa putují do Kamýku !!!

Lenka Marešová a Kryštof Milanovský vybojovali na Mistrovství světa v Rádiovém orientačním běhu v kategorii družstev zlaté medaile.
Po loňském mistrovství, které se konalo v norském Oslu, se MS žáků a dorostu 2017 přestěhovalo na Slovensko do Turčianských Teplic, kde v konkurenci závodníků z 12 zemí dokázali Kamýčtí v kategorii družstev získat zlaté medaile.
V kategorii jednotlivců se Lenka Marešová umístila na čtvrtém místě s časem 45 minut a 20 sekund. Od bronzu jí dělila 1 minuta a 23 sekund. Kryštof Milanovský doběhl na pátém místě s časem 40 minut a 16 sekund. Od třetího místa ho dělilo pouhých 56 sekund.
Úspěch Lenky Marešové je o to cennější, že se dokázala nejenom nominovat, ale především uspět na MS v kategorii D14, byť věkově patří do mladší kategorie D12, pro kterou se MS nepořádá. Za zmínku také stojí to, že Kryštof Milanovský vyhrál Český nominační žebříček pro MS v kategorii M14, ve kterém porazil starší a tím i zkušenější závodníky.
Tímto neuvěřitelným úspěchem, ale pro nás letošní sezona nekončí. V září nás čeká ještě mezinárodní mistrovství České republiky na klasických tratích, které se bude konat na Přimdě v okrese Tachov. Tak nám nezapomeňte držet palce.
A pokud si tento sport chcete nezávazně vyzkoušet, neváhejte kontaktovat našeho trenéra - tel : 602 355 376.

mistrovstvi sveta1 mistrovstvi sveta2